Yangına Dayanıklı Çelik Kasa Yanmaz Para Kasası

Burak çelik para kasaları olarak üretmiş olduğumuz çelik kasalarda hırsızlık girişimlerine karşı dayanıklı olması için tasarlarken yangına karşı dayanıklı olması içinde tasarımlarımızı düşünmekteyiz.

Burak Çelik Para Kasaları Olarak Müşteri Memnuniyeti En Üst Seviyede Tutmak İçin Tasarlarımızı Bu Doğrultuda Yapmaktayız.

1980den Bu Zamana Kadar Aynı Adreste Hizmek Vermekte Olan Firmamızı Mağazamızda Ürünlerimizi Görebilmeniz Mümkündür

Yangına Dayanıklı Şifreli Para Kasaları Modelleri Üretmekteyiz

Değerleri eşyalarınız korumak için tasarlanmış para kasası modellerimizi web sitemizde veya mağazamızda görebilmeniz mümkündür.

Para Kasalarımızı tasarlarken hırsızlık ve yangına girişimlerine karşı en ince detaylarına kadar düşünülüp tasarlanmaktta olup aynı zamanda oksijen ile kesilip matkap ile delinmeye karşı dayanıklı olacak şekilde tasarlanmaktadır.

Olmamasını istediğimiz yangında en önemli evraklarınızı ziynetleriniz değerli eşyalarınızın korunması için tasarlanmaktadır

Burak çelik kasa olarak yapmış olduğumuz çelik kasalarımızın en ince ayrıntılarına kadar düşünülüp tasarlanmakta olup olabilecek bütün ihtimaller değerlendirilmektedir

Bizim çelik kasalarımızda sertifikadar ziyade yaşanan olaylardan kazanılan tecrübelerden yararlanmkaktayız onun içindir tasarladığımız para kasalarına gerekli özeni fazlasıyla göstermekteyiz.

çelik kasalarımızda ilgili her hangi bir sorun yaşadığınızda muhatap olabileceğiniz biz varız.

Bulunduğumuz zamanın en zorlu süreçlerinden biri yaşadığınız sorunla ilgili muhatap bulamamaktadır ki Burak çelik kasa olarak biz bu sorunu tamamen ortadan kaldırmaktayız.

çelik kasalarımızda ilgili her ngahi bir soru görüş ve öneri için 05323483827 den gerekli bilgi ve desteği alabilirsiniz

https://www.burakcelikkasa.com/    https://www.celikkasaistanbul.com

Blog Son Eklenenler
22.11.2022
Ev Tipi Para Kasası
Ev Tipi Para Kasası eviniz veya ofisinize para kasası için gerekli ise gerekli para kasası modelleri ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Banka dışında tercih edilen bazı yöntemler vardır ve para kasaları bunlardan biridir ve en çok tercih edilen yöntemlerden biridir. Evlerde, iş yerlerinde, kuyumcularda para kasaları çok sık kullanılmaktadır ve tercih edilmektedir. Bu kasaların başlıca amacı, kullanıcıları herhangi bir durumda maddi ve manevi zarardan korumaktır. Uzun vadede bu yöntem işlevli görülmeyebilir. Bunun yanı sıra bankaya koyduğunuz birikimi dilediğiniz anda ihtiyacınız olan zamana bağlı olarak ulaşamama gibi bir problem vardır. Gün içinde banka kapandıktan sonra ya da hafta sonları veya resmi tatillerde birikiminizi almanız mümkün olmaz. Bu ve bunun gibi bazı sebeplerden ötürü, kullanıcılar parayı banka kasasına koymaktan kaçınabilir veya tereddütleri olabilir. Ancak birikimin güvenli bir yerde saklanması da son derece önemlidir.
19.10.2022
Otel Emanet Kasası, Kiralık Otel Kasası, Kiralık Kasa
Otel Emanet Kasası, Kiralık Otel Kasası, Kiralık Kasa otel kasası, otel emanet kasaları üretimi yapmaktayız.Çelik Kasalarımız Kendi İmalatımız Olup Mağazamızda Üretimini Görebilirsiniz. KİRALIK OTEL EMANET KASASI İMALATI
11.10.2022
Otel Tipi Kasa, Otel Oda Tipi Elektronik Kasa, Otel Kasası
Otel Tipi Kasa, Otel Oda Tipi Elektronik Kasa, Otel Kasası otel çelik kasası İmalatı Yapmaktayız. şifreli mini çelik kasa üretimi yapmaktayız. Burak Çelik Kasa İmalatı 1980den Bu Zamana Kadar Aynı Adreste Hizmet Vermektedir. Şifreli Para Kasaları Otel Oda Kasası Çeşitli Ölçü ve Ebatlarda Para Kasası
05.10.2022
Ev Tipi Çelik Kasa Fiyatları
ev tipi çelik kasa fiyatları para kasası ihtiyacınız mı var uygun fiyata her bütçeye uygun para kasası imalatı yapmaktayız 1980den Bu Zamana Kadar Aynı Adreste Para Kasaları Üretimi Yapmaktayız Burak Çelik Para Kasaları Olarak Elektronik veya Mekanik Şifreli Para Kasaları Yapmaktayız.
04.10.2022
Yangına Dayanıklı Çelik Kasa Yanmaz Para Kasası
Yangına Karşı Dayanıklı Çelik Kasa Yanmaz Para Kasası Çelik para kasası yangına karşı dayanıklı mıdır ? Bu soru birçok müşterimiz tarafından merak edilmekte olup , olmasını istemediğimiz durumlardan birisidir yangın çıkması ama malesef bu duruma karşı tedbir almamız gerektiğide bir gerçektir. Burak Çelik Para Kasaları Olarak Ürettiğimiz Para Kasası Modellerini Yangına Karşı Dayanıklı Olacak Şekilde Tasarlıyoruz !!!
23.09.2022
Ev Tipi Çelik Kasa Fiyatları 85cmlik Zırhlı Tuzaklı Şifreli
Ev Tipi Çelik Kasa Fiyatları 85cmlik Zırhlı Tuzaklı Şifreli Evinizde kullanmak için tercih edebileceğiniz bir başka çelik kasa modeli ise zırhlı tuzaklı şifreli para kasasıdır. Şifreli çelik kasanın evde tercih edilmesinin en büyük sebeplerinden biride anahtar başkasının eline geçse dahi şifreden dolayı para kasasının açılmamasıdır. Şifreli Para Kasası Evde Tercih Edilmelimidir ? Altın,Menkul, değerli eşyalarını korumak için seçeceğiniz para kasasında şifre tercih edilmesi en önemli etkenlerden biridir
21.09.2022
55cmlik Para Kasası
55cmlik eviniz veya ofisiniz için tercih edebileceğiniz para kasası modelleri üretmekteyiz. Para Kasaları istenilen renk ve özelliklere göre değişiklik gösterebilmektedir, ancak para kasası tercih ederken bir diğer dikkat edilmesi gereken husus ürünün hırsızlık girişimlerine karşı ne kadar dayanıklı olduğudur.
21.09.2022
Banko Altı Kuyumcu Kasaları
Banko altu Kuyumcu Kasaları İmalatı Yapmakta Olan Firmamız Siz Değerli Müşterilerimizin İstekleri Doğrultusunda Özel Zırhlı Delinmeye ve Kesilmeye Karşı Dayanıklı Materyallerle Güçlendirilmiş Kuyumcu Kasaları Üretimi Yapmaktayız ve Hazır Olarak Mağazamızda Bulunmaktadır.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.