Otel Emanet Kasası, Kiralık Otel Kasası, Kiralık Kasa

Bir anahtar resepsiyon veya görevli personelde bir anahtarın müşteri bulunacağı şekilde tasarlanmış iki kişi bir araya gelmeden açılmayacak şekilde tasarlanmış para kasası modelidir.

 müşterilerin değerli eşya, para, silah ve önemli dökümanları gibi korumak istedikleri eşyaları otelin kiralık çelik kasaya konulması için tasarlanmıştır

çelik kasa imalatçısı olduğumuz üretimini yaptığımız para kasası modelleri ile web sitemizde ürünlermiiz görebilir beğendiğiniz ürün varsa gerekli bilgi için bizi arayabilirsiniz.Değerli eşyalarınızı korumak için tasarlanan para kasası modellerimizi üretim ve malatı bize ait olup istenilen boy ve ebatta para kasası çeşitleri vardır.

güvenlikli ve hırsızlık girişimlerine karşı dayanıklı para kasaları modelleri elektronik veya mekanik şifreli çelik kasa para kasası modellerimizi ürünlerimizi görebilirsiniz.

para değerli eşya değerli ve birçok eşyanızı korumak için tasarlanmıştır

ürünerilerimizin teslimatı bizzat  tarafımızdan gerçekleştirilmekte ürünlerimizin satışı sonrası hizmet vermekteyiz.çelik kasalarımızı istenilen adres ve kata kadar teslimatı konusunda gerekli bütün hizmeti vermekteyiz

Birikiminizi Güvenle Saklayacağınız En Sağlam Para Kasaları Burak Çelik Para Kasalarında !!!!

Paranızı güvenle saklamak için birçok farklı yöntem bulunmaktadır. Banka bu şeçeneklerden biridir. Ancak, bankaya paranızı yatırdığınızda, günlük haftalık veya aylık dönemlere bağlı olarak işletim ücreti ödemeniz gerekebilir.Bu yöntem cazip gelmeyebilir. Bunun yanı sıra bankaya koyduğunuz paranın  dilediğiniz miktarda çekememe gibi büyük bir problem vardır. Bu ve buna benzer birçok sebepten dolayıdır ki, kullanıcılar parayı banka kasasına koymaktan kaçınabilir. Ancak birikimin güvenli bir yerde saklanması da son derece önemlidir. Banka dışında tercih edilen bazı yöntemler en ideali çelik para kasası bunların en başında. Evlerde, iş yerlerinde, kuyumcularda para kasaları çok sık kullanılmaktadır ve en çok tercih edilen yerlerin başında gelir. Para kasaların başlıca amacı, kullanankişilerin olabilecek her  herhangi bir durumda maddi ve manevi  zarardan korumaktır. Burak Çelik para kasası kategorilerden ihtiyacınıza en uygun, en güvenilir kasa modellerine ulaşabilirsiniz.

çelik kasa faliyeti üzerine bir çok ürün ve çeşitli modeller hizmeti vermekte olan firmamız  ürünlermizi ambalajlı bir şekilde etrafdan görünmeyecek şekilde teslimatını gerçekleştirmekteyiz

https://www.celikkasaistanbul.com/kiralik-otel-kasasi-otel-emanet-kasa

https://www.burakcelikkasa.com/

Blog Son Eklenenler
22.11.2022
Ev Tipi Para Kasası
Ev Tipi Para Kasası eviniz veya ofisinize para kasası için gerekli ise gerekli para kasası modelleri ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Banka dışında tercih edilen bazı yöntemler vardır ve para kasaları bunlardan biridir ve en çok tercih edilen yöntemlerden biridir. Evlerde, iş yerlerinde, kuyumcularda para kasaları çok sık kullanılmaktadır ve tercih edilmektedir. Bu kasaların başlıca amacı, kullanıcıları herhangi bir durumda maddi ve manevi zarardan korumaktır. Uzun vadede bu yöntem işlevli görülmeyebilir. Bunun yanı sıra bankaya koyduğunuz birikimi dilediğiniz anda ihtiyacınız olan zamana bağlı olarak ulaşamama gibi bir problem vardır. Gün içinde banka kapandıktan sonra ya da hafta sonları veya resmi tatillerde birikiminizi almanız mümkün olmaz. Bu ve bunun gibi bazı sebeplerden ötürü, kullanıcılar parayı banka kasasına koymaktan kaçınabilir veya tereddütleri olabilir. Ancak birikimin güvenli bir yerde saklanması da son derece önemlidir.
19.10.2022
Otel Emanet Kasası, Kiralık Otel Kasası, Kiralık Kasa
Otel Emanet Kasası, Kiralık Otel Kasası, Kiralık Kasa otel kasası, otel emanet kasaları üretimi yapmaktayız.Çelik Kasalarımız Kendi İmalatımız Olup Mağazamızda Üretimini Görebilirsiniz. KİRALIK OTEL EMANET KASASI İMALATI
11.10.2022
Otel Tipi Kasa, Otel Oda Tipi Elektronik Kasa, Otel Kasası
Otel Tipi Kasa, Otel Oda Tipi Elektronik Kasa, Otel Kasası otel çelik kasası İmalatı Yapmaktayız. şifreli mini çelik kasa üretimi yapmaktayız. Burak Çelik Kasa İmalatı 1980den Bu Zamana Kadar Aynı Adreste Hizmet Vermektedir. Şifreli Para Kasaları Otel Oda Kasası Çeşitli Ölçü ve Ebatlarda Para Kasası
05.10.2022
Ev Tipi Çelik Kasa Fiyatları
ev tipi çelik kasa fiyatları para kasası ihtiyacınız mı var uygun fiyata her bütçeye uygun para kasası imalatı yapmaktayız 1980den Bu Zamana Kadar Aynı Adreste Para Kasaları Üretimi Yapmaktayız Burak Çelik Para Kasaları Olarak Elektronik veya Mekanik Şifreli Para Kasaları Yapmaktayız.
04.10.2022
Yangına Dayanıklı Çelik Kasa Yanmaz Para Kasası
Yangına Karşı Dayanıklı Çelik Kasa Yanmaz Para Kasası Çelik para kasası yangına karşı dayanıklı mıdır ? Bu soru birçok müşterimiz tarafından merak edilmekte olup , olmasını istemediğimiz durumlardan birisidir yangın çıkması ama malesef bu duruma karşı tedbir almamız gerektiğide bir gerçektir. Burak Çelik Para Kasaları Olarak Ürettiğimiz Para Kasası Modellerini Yangına Karşı Dayanıklı Olacak Şekilde Tasarlıyoruz !!!
23.09.2022
Ev Tipi Çelik Kasa Fiyatları 85cmlik Zırhlı Tuzaklı Şifreli
Ev Tipi Çelik Kasa Fiyatları 85cmlik Zırhlı Tuzaklı Şifreli Evinizde kullanmak için tercih edebileceğiniz bir başka çelik kasa modeli ise zırhlı tuzaklı şifreli para kasasıdır. Şifreli çelik kasanın evde tercih edilmesinin en büyük sebeplerinden biride anahtar başkasının eline geçse dahi şifreden dolayı para kasasının açılmamasıdır. Şifreli Para Kasası Evde Tercih Edilmelimidir ? Altın,Menkul, değerli eşyalarını korumak için seçeceğiniz para kasasında şifre tercih edilmesi en önemli etkenlerden biridir
21.09.2022
55cmlik Para Kasası
55cmlik eviniz veya ofisiniz için tercih edebileceğiniz para kasası modelleri üretmekteyiz. Para Kasaları istenilen renk ve özelliklere göre değişiklik gösterebilmektedir, ancak para kasası tercih ederken bir diğer dikkat edilmesi gereken husus ürünün hırsızlık girişimlerine karşı ne kadar dayanıklı olduğudur.
21.09.2022
Banko Altı Kuyumcu Kasaları
Banko altu Kuyumcu Kasaları İmalatı Yapmakta Olan Firmamız Siz Değerli Müşterilerimizin İstekleri Doğrultusunda Özel Zırhlı Delinmeye ve Kesilmeye Karşı Dayanıklı Materyallerle Güçlendirilmiş Kuyumcu Kasaları Üretimi Yapmaktayız ve Hazır Olarak Mağazamızda Bulunmaktadır.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.